0

دارای 25 محصول در قلب می فای

قالب های ایرانی حرفه ای را از ما بخواهید ، عرضه کننده بهترین قالب ها و افزونه ها

برنامه‌های شاد ویژه مسافران مترو اجرا می‌شود

خانه » ورزش » برنامه‌های شاد ویژه مسافران مترو اجرا می‌شود

مديرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: موسیقی اقوام ایرانی به مناسبت دو عید قربان و غدیر در ایستگاه‌های پرتردد مترو اجرا می‌شود.

فرنوش نوبخت  درباره اجرای برنامه فرهنگی و هنری ویژه دو عید قربان و غدیر در مترو اظهارداشت: برنامه «آوای سرزمین من ۴» برای چهارمین دوره در ۱۳ ایستگاه مترو برگزار می‌شود و ۱۳ گروه از اقوام مختلف ایران در ایستگاه‌های پرتردد موسیقی اقوام و نواحی را اجرا می‌کنند.

وی تصریح کرد: این برنامه به منظور فراهم کردن لحظاتی شاد برای مسافران متروی تهران است و گروه‌های موسیقی از استان‌های گلستان، سیستان و بلوچستان، خراسان، گیلان، آذربایجان غربی و شرقی، ایلام، زنجان، بندر ترکمن، هرمزگان و سه گروه از تهران در ایستگاه‌های منتخب مترو اجرای موسیقی خواهند داشت.

نوبخت با اشاره به اینکه این برنامه با هماهنگی معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت و همکاری معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود، افزود: این برنامه برای چهارمین سال از روز شنبه ۱۹ مرداد تا پنجشنبه ۲۴ مرداد در ایستگاه های تجریش، شهید بهشتی، قلهک، شوش،ارم سبز، تئاتر شهر،دروازه شمیران، پیروزی، میدان آزادی،میدان حضرت ولیعصر(عج)، میدان جهاد، امام خمینی(ره) و دانشگاه علم وصنعت برگزار می‌شود.

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: مجموعه اجراهای موسیقی «آوای سرزمین من» در دو نوبت صبح ازساعت ۱۰ تا ۱۲ و عصرها از ساعت۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ برای مسافران مترو تهران اجرایی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین به منظور فضاسازی محیطی شرکت بهره برداری مترو تهران اقدام به طراحی و نصب بنرهایی با موضوع برنامه‌های اجرای گروه‌های موسیقی در ایستگاه‌های منتخب کرده است.

نوشته برنامه‌های شاد ویژه مسافران مترو اجرا می‌شود اولین بار در Baztab. پدیدار شد.

Baztab

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد کاربران 1 عدد
تعداد محصولات 1 عدد
تعداد نوشته ها 40 عدد